Otse põhisisu juurde

Tartu Spordiselts Kalevi spordipäev lasteaedadele

12. novembril käisid lasteaia vanemad lapsed Tart linnas spordipäeval, kus Tartu ülikooli spordihoones sportis ligi 400 Tartumaa lasteaedade last, kes said üheskoos joosta, kaugust hüpata, täpsust visata ja teha palju muud põnevat.
Tänavune Tartu Spordiselts Kalev eestvedamisel peetud laste spordipäev oli juba üheksateistkümnes. Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäevad on ainulaadsed, kuna teisi nii suuri lasteaialaste spordiüritusi Tartus ei korraldata.
Melliste Algkool-Lasteaed oli esindatud 5.-6. aastaste lastega, kes kõik jäid üritusega väga rahule. Paljud lapsed osalesid ning said ennast eakaaslastega koos proovile panna esmakordselt. Kogu pingutus tasus kuhjaga ära, sest auhinnaks said kõik väikesed sportlased šokolaadist medali, tasuta pääsme Jääaja keskusesse ning võistkonnale tordi.
Väike videoklipp meenutamaks toredat spordipäeva!
Õpetaja Tiina

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.