Otse põhisisu juurde

Tartu Spordiselts Kalevi spordipäev lasteaedadele

12. novembril käisid lasteaia vanemad lapsed Tart linnas spordipäeval, kus Tartu ülikooli spordihoones sportis ligi 400 Tartumaa lasteaedade last, kes said üheskoos joosta, kaugust hüpata, täpsust visata ja teha palju muud põnevat.
Tänavune Tartu Spordiselts Kalev eestvedamisel peetud laste spordipäev oli juba üheksateistkümnes. Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäevad on ainulaadsed, kuna teisi nii suuri lasteaialaste spordiüritusi Tartus ei korraldata.
Melliste Algkool-Lasteaed oli esindatud 5.-6. aastaste lastega, kes kõik jäid üritusega väga rahule. Paljud lapsed osalesid ning said ennast eakaaslastega koos proovile panna esmakordselt. Kogu pingutus tasus kuhjaga ära, sest auhinnaks said kõik väikesed sportlased šokolaadist medali, tasuta pääsme Jääaja keskusesse ning võistkonnale tordi.
Väike videoklipp meenutamaks toredat spordipäeva!
Õpetaja Tiina

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing