Otse põhisisu juurde

Lasteaias askeldasid päkapikud

Talv on kätte jõudnud, kuid tunne oli ikka tühi ja nukker. Kui metsalagendikul said kokku Kuuseke, Põhjapõder, Päkapikk ning Jõulumemm, otsustasid nad midagi muuta ja jõulutunnet otsima minna.

Jõulumemme lõhnatoas otsiti ja tutvuti jõululõhnadega, milleks olid mandariini-, verivorsti-, hapukapsa- ning piparkoogilõhn. Päkapikk Magusameisteriga koos tehti kommilaos inventuuri ning valmistati pulgakommi. Kuusekese juures panid lapsed kuusele pidurüü selga. Koos Põhjapõdraga tegid lapsed päkapikueksami ning tantsisid päkapikudiskot.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.