Otse põhisisu juurde

Poistenädal

Taas toimus poistenädal. Esmaspäeval selgitasime välja kooli tarkpead. I kooliastmes olid nendeks Karl-Erik, Henri, Erik ja Hardi. Suurematest poistest olid nutikamad Maigret, Rasmus ja Raiko. Kolmapäeval käisid Lõuna-Ameerika ämblikud meil külas. Neljapäeval toimus huvitav robootika loeng ja pärast said lapsed ise katsetada robotitega töötamist. Reedel oli "Su nägu kõlab tuttavalt," mille võitjateks tulid III klassi õpilased.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.