Otse põhisisu juurde

Täpikesed Kastre Jahimajakeses

Juba, kes teab mitmendat korda, vurasid pisikesed täpikesed  3. advendil koos oma peredega Kastre Jahimajakesse, et üheskoos viia metsloomadele söögipoolist, kohtuda Jõulutaadiga ning pidada piknikku. Et meil tare soe oleks ning lõke põleks,  selle eest hoolitses nagu ikka igal aastal Mattiase isa Priit. Maitsva supi keetis kõigile Märdi ema Egle, kes sai oma tänusõnad kätte lastelt, vaadates, kui isukalt lapsed suppi sõid. Aitäh Jõulutaadile, kes hoolimata libedast teest ning ettearvamatutest ilmastikuoludest hoolimata, leiab alati aega meile kingipakid kätte toimetada.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.