Otse põhisisu juurde

Jõululaat

Neljapäeval, 11. detsembril, toimus lasteaias jõululaat. Laadakülalistele avanes kirjeldamatu vaatepilt, kui nad astusid sisse laadaks kujundatud saali. Mille huvitavaga lapsed, nende vanemad ja õpetajad laadalisi üllatasid? Laudadel lõhnasid ahvatlevad road: koogid, vahvlid, küpsised, piparkoogid, jõululeib, kommid, erinevad hoidised ja palju muud. Osta sai lauakaunistusi, ehteid, jõulukaarte,  seepe, koorimiskreeme, päkapikke, küünlaid...  Nii mõnigi laadaline ei jõudnud ära imestada seda näpuosavust, sest müügil olev kaup oli kõik ise valmistatud. Kuna jõuludeni on veel natuke aega ja kõigil pole kodud lõpuni jõulurüüs, siis oli see just õige koht, kuhu tulla oma varusid täiendama. Kauplejateks olid toredad päkapikud. Täname kõiki, kes jõululaada õnnestumisele kaasa aitasid! Laada tulu läheb laste mängu-ja õpikeskkonna parendamiseks. Soovime kõigile kaunist ja muinasjutulist jõuluaega!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing