Otse põhisisu juurde

Päkapikkude askeldused lasteaias

 1.detsembri hommikupoolikul käis lasteias vilgas askeldamine, sest kätte oli jõudnud jõulukuu ning kõikjal oli näha punaste mütsikestega tegelasi.
Koos päkapikkude Patsi, Pika, Päka ja Põtsiga said lapsed pikka ootamisaega jõuludeni  toredatete päkapikutegemistega sisustada. Patsiga meisterdati endale jõulukuul, Päkaga otsiti kadunud pusletükke, Pika juures kuulati lugu kuusest ning ehiti kuuske ja Põtsiga harjutati põhjapõdraga sõitu, tehti lund juurde ning harutati sassiläinud kingipakke lahti.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.