Otse põhisisu juurde

Pähklikesed Tartus - Jolle Jõulumaal ja Raekoja platsil


       5.detsembri õhtul külastasid suuremad Pähklikesed väikses teatrimajas "Vanemuine" muusikali "Koerahaldjas Mia"
       8.detsembril vuras kollane buss taas Tartu poole – seekord läksid Pähklikesed Jolle Jõulumaale. Meisterdati tore käevõru, ajati Jõuluvanaga juttu ja tehti pilti. Siis kuulati „köögietendust“ ning lõpuks tantsiti koos Jõulutaadi ja 3 päkapikuga  lõbusat laulumängu.
 Enne kojusõitu imetlesid lapsed Raekojaplatsi. Suure jõulupuu kõrval avastati väike metsatukk kus asusid puuskulptuuridena  öökull, jänes, kobras, ilves, põder koos vasikaga, karu koos pojaga jm.  Juba poolel koduteel tukkus pähklikeste pere mõnusat jõuluuinakut, mis jätkus rühmas.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing