Otse põhisisu juurde

Loodusprogramm

Esmaspäeval, 28. aprillil osalesid 4. ja 5. klassi õpilased Tartu puukooli loodusprogrammis Väiksest seemnest suur puu. Programmi käigus tutvusime puukooli tegemistega; räägiti metsaseemnetest ja nende varumisest ning hoidmisest; looduslikest okas- ja lehtpuudest ning võõrliikidest; uudistasime mitmeid taimi. Saime teada mis on seemik, mis on istik ja mida peab enne tegema, et üks istik on metsa istutamiseks valmis, millisest puust teha vibu ja millisest nooli. Kas teate, et männid peavad koolis käima kaks aastat, kuused aga koguni neli aastat.
Oli põnev pärastlõuna!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.