Otse põhisisu juurde

Lasteaia 22. sünnipäevapidu

1. aprillil, naljapäeval, tähistas Melliste lasteaed oma 22. sünnipäeva.  Külla tulid kõikide rühma lapsed , kaasas sünnipäevakingitus,  tervislik aedviljavaagen, millega kaeti pidupäevalaud. Sünnipäevale tulid lasteaia maskott Orav koos Lottega, kaasas hiiglasuur ja raske kingikarp.  Nagu ikka sünnipäeval, nii ka meie laulsime, tantsisime, mängisime, meisterdasime-  kleepisime sünnipäevalapsele sünnipäevakaardi ning vahepeal tegime ka aprillinalja . Oh, neid laste põnevil ja üllatunud nägusid, kui Lotte ja Orav kingikarpi lahti harutasid ning sealt seest APRILLINALI välja kargas! Sünnipäevapeol toimus  Täpikeste rühma tehtud multifilm "Punamütsike" esilinastus. Pidu lõppes õues, kus kõik üheskoos lasid  õhupallidega lendu head soovid lasteaiale.
Kes soovivad multifilmi vaadata, siis näeb seda  youtubes 
ANIMATSIOON PUNAMÜTSIKE TÄPIKESED 2014

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing