Otse põhisisu juurde

Sõpradega koos

Sõbranädalal külastasid Pähklikeste rühma lapsed ja õpetajad Melliste Raamatukogu. Viienda klassi tüdrukud esitasid Pähklikeste lastele 2 käpiknuku näidendit - lugu "Siili sünnipäevast" ja "Sõprusest".

Neljapäeval valmistasid Pähklikeste rühma lapsed sõpradele külla minekuks küpsisetordi ja kaardi.
Reedel - sõbrapäeval läksime külla Võnnu lasteaeda, Lepatriinude rühmale. Sõbrad ootasid meid pikisilmi ja esmaesitasid näidendi "Jussikese seitse sõpra". Mängiti ühiselt laulumängu "Šooder" ning "Valentin ja Valentina".

Sõbrad kostitasid meid oma valmistatud kaerahelbeküpsiste, puu- ja juurviljade, kommide ja morsiga.
Lepatriinud kinkisid meie lastele enda õmmeldud vildist prossid.  Pähklikeste poolt kinkisime enda valmistatud "Pilvemängu", täringu ja nupud ning sõber öökulli.

Lapsed tutvusid üksteisega ja oli väga põnev mängida Lepatriinude rühma mänguasjadega.
Meie ootame Lepatriinusid järgmisel aastal külla.
 Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing