Otse põhisisu juurde

"ME ARMASTAME EESTIT!"

25. veebruari hommikupoolikul muutus meie maja väike saal suureks  ning kauniks stuudioks. Toimus saate "Me armastame Eestit!" salvestus. Saade oli nagu päris saade ikka: kohal olid Mihkel ja Peeter, kaameramees Andri ning tantsutüdruk Kaie. Ines ning Tomi Rahula oma bändiga salvestusele küll ei jõudnud, kuid DJ Villu Tamme sai helitööga suurepäraselt hakkama. Saate külalisteks olid lasteaialapsed koos õpetajatega. Mängupidu oli pühendatud meie kodumaa sünnipäevale. Mihkel ja Peeter panid laste teadmised proovile erinevates ülesannetes. Lustlikust telemängust ei puudunud ka reklaamipausid ega auhinnad - needki olid täitsa eestimaised.
Saate meeskond tänab kõiki meeldiva koostöö eest  ning loodab, et vahva telesaade pakkus põnevaid ning toredaid hetki kõikidele.

Mürakarude rühmaõpetajad Piretid
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing