Otse põhisisu juurde

Vilistlaspäev

27. septembril olid kooli tagasi oodatud 20. lennu õpilased, et vahendada meile oma esimese kuu muljeid uues koolis. Kuigi kohale jõudsid ainult tüdrukud oli neil hästi palju rääkida. Sisseelamine läks uues koolis tüdrukutel kiiresti, ruttu harjuti õpetajatega, klassikaaslaste poolt võeti hästi vastu ja kõik on omavahel sõbralikud ja tehakse palju nalja. Meie kooli tulevastele lõpetajatele ütlesid tüdrukud:
* õppida on palju
*koduseid ülesandeid antakse rohkem
*kool ja klassid on suured, võib ära eksida
*alguses pead olema ise hästi julge ja julgelt rääkima teistega
*Õppige hoolega, eriti vene keele sõnu
Kõike head teile edaspidiseks 20. lend!
Klassijuhataja Aile

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.