27. septembril olid kooli tagasi oodatud 20. lennu õpilased, et vahendada meile oma esimese kuu muljeid uues koolis. Kuigi kohale jõudsid ainult tüdrukud oli neil hästi palju rääkida. Sisseelamine läks uues koolis tüdrukutel kiiresti, ruttu harjuti õpetajatega, klassikaaslaste poolt võeti hästi vastu ja kõik on omavahel sõbralikud ja tehakse palju nalja. Meie kooli tulevastele lõpetajatele ütlesid tüdrukud: * õppida on palju *koduseid ülesandeid antakse rohkem *kool ja klassid on suured, võib ära eksida *alguses pead olema ise hästi julge ja julgelt rääkima teistega *Õppige hoolega, eriti vene keele sõnu Kõike head teile edaspidiseks 20. lend! Klassijuhataja Aile
12.06 lõpetas Melliste Kooli põhikooli teine lend. Fotograaf Kairi Naha Lõpetajate nimekiri Richard Allik Sille Hani Desiree Hinto Johanna-Janeli Karjane Cristofer Käiro Ulric Lukk Annabel Silm Rasmus Suik Lukas Voldemar Süld Lilian Vigel Palju õnne kõigile lõpetajatele! Uut tuult tiibadesse ja lennake kõrgelt. Lõpupeokava on nähtavad siin👇 (videod ka) https://www.canva.com/design/DAGp717g82M/38s7X32JlPyBLZ-xAd0BUw/view?utm_content=DAGp717g82M&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=viewer Pildilink https://pildipood.ee/album/b97048

Kommentaarid
Postita kommentaar