Otse põhisisu juurde

Mürakarude rühma nädal täis vett!

Mürakarude rühma lapsed külastasid oktoobrikuu nädala jooksul sood ning 4 erinevat veekogu.
Nädal algas retkega Emajõe-Suursoo looduskeskusesse, kus osalesime programmis "Maa täis vett". Täname matkajuhti Liinat, kes tutvustas meile elu soos!

Programmi "A nagu allikas" raames külastasime meiegi Pae- ja Silmalätet!
Käisime Melliste Paisjärve ning Luutsna oja ääres. Siin on videomeenutus viimasest:

Nädal lõppes päris laboritööga! Kõikidest külastatud veekogudest tõime rühma purgiga vett ning nüüd asusime seda lähemalt uurima. Tõeliselt põnev oli vaadata arvuti ekraanilt, milline on elu soo kraavivees:

Nädal oli põnev ja avastusi pakkuv kõikidele - lastele ning ka õpetajatele!

Mürakarude rühmaõpetajad Piretid

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing