Otse põhisisu juurde

Päkapikuaskeldused lasteaias

Detsember on kibekiire kuu. Kõigil on käed jalad toimetusi täis. Ka päkapikkudel... Detsembri esimesel nädalal võis lasteias näha neljas kambrikeses päkapikkude toimetusi.
Kommikoopas aitasid lapsed Magusmeistril laos inventuuri teha ning kuusele ehteid meisterdada. Tuled sätendavad, piparkoogi lõhna tuba täis ja maiustused sussi sees. Küll on hea!

Osavuskambris  meisterdasid lapsed päkapikkudele soojad mütsid pähe ja värviti värvilised riided selga. Nüüd on päkkapikkudel hea meie juures käia!
Meisterdamiskambris said lapsed meisterdada  päris oma päkapiku.Iga päkapikk tuli omanäoline.

Jutukambris kuulasid lapsed jõulumuinasjuttu üksildasest kassist, kes leidis endale sõbraks kuusepuu. Kassike ehtis kuusepuu säravate tähtedega. Lapsedki said meisterdada endale kõige kaunimad tähekesed. Ilus aeg see jõuluaeg.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.