Otse põhisisu juurde

Eakatele jõulutervitusi viimas

Veel enne kui me ise jõulupidu pidama hakkasime, käisime Kastres hooldekodus "Härmalõng" jõulumeeleolu loomas. Meie laste soojusest ja siirusest sai osa saalitäis eakaid, kes meile kogu hingest kaasa elasid. Vahepeal oli kosta isegi kaasalaulmist ning sageli sosistati omakeskis "nii hästi laulavad" või " oi, 1. klass, nii pisikesed ja nii tulbid".  3.klass oli kaasa toonud kingituseks omatehtud lambakesi jõululaua kaunistusteks, küpsetanud piparkooke ning toonud kommipakke. Aitäh teile, selle armsa teo eest! Aitäh õpetaja Merrit, kelle eestvedamisel 3. klass tegutses! Aitäh, õpetaja Malle, kes sa lapsed nii kenasti laulma õpetasid!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.