Otse põhisisu juurde

Heategevuslik jõululaat

Jõulueel tärkab sageli kõigis soov head teha,  mitte et mõnel teisel ajal me oma heategusid kiivalt piiraksime... Aga jah, miskipärast pulbitseb see headus meis eriti just jõuluajal.
12.detsembril ühendasime Melliste Algkool-Lasteaias jõulusagina ja heateod – toimus heategevuslik jõululaat. Kui meie lasteaias on selline sündmus juba mitmendat aastat, siis koolirahvale oli see esmakordne kogemus. Igal rühmal ja klassil oli oma müügilett, mille täitmise eest kandsid hoolt lapsed ise koos õpetajate ja perede abiga. Müügil oli piparkooke ja jõuluklaunistusi, mänguasju ja pannilabidaid, mett, küünlaid ja käsitööd ja palju-palju muud. Igaljuhul sai kõik vajaliku jõulukraami soetada meie laadalt. Kogu raha kasutatakse rühma/klassi hüvanguks – kes läheb põnevale õppekäigule, kes ostavad midagi.
Ühel õigel laadal toimub ka loterii. Nii ka meie laadal. Loterii tarbeks annetasid asju peamiselt õpetajad ja lapsevanemad. Peaauhindade eest teeme tänukummarduse perekond Grünmannile, Otepää talvepargile Winterplace ja Tartu Lõunakeskuse Seikluspargile. Kogu laadaloosi tulu annetame Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile toetamaks erivajadustega laste hoiu- ja tugiteenuseid. Kokku osteti 158 loteriipiletit, millega koguti 79 eurot Lastefondi toetuseks.

Täname kõiki-kõiki lapsevanemaid ja õpetajaid, kes aitasid kaasa laada toimumisele – tänu teile, kes panustasite ettevalmistusse, tänu teile, kes te panustasite müügi- ja loteriikraamiga ja tänu teile, kes panustasite ostjatena.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing