Otse põhisisu juurde

Heategevuslik jõululaat

Jõulueel tärkab sageli kõigis soov head teha,  mitte et mõnel teisel ajal me oma heategusid kiivalt piiraksime... Aga jah, miskipärast pulbitseb see headus meis eriti just jõuluajal.
12.detsembril ühendasime Melliste Algkool-Lasteaias jõulusagina ja heateod – toimus heategevuslik jõululaat. Kui meie lasteaias on selline sündmus juba mitmendat aastat, siis koolirahvale oli see esmakordne kogemus. Igal rühmal ja klassil oli oma müügilett, mille täitmise eest kandsid hoolt lapsed ise koos õpetajate ja perede abiga. Müügil oli piparkooke ja jõuluklaunistusi, mänguasju ja pannilabidaid, mett, küünlaid ja käsitööd ja palju-palju muud. Igaljuhul sai kõik vajaliku jõulukraami soetada meie laadalt. Kogu raha kasutatakse rühma/klassi hüvanguks – kes läheb põnevale õppekäigule, kes ostavad midagi.
Ühel õigel laadal toimub ka loterii. Nii ka meie laadal. Loterii tarbeks annetasid asju peamiselt õpetajad ja lapsevanemad. Peaauhindade eest teeme tänukummarduse perekond Grünmannile, Otepää talvepargile Winterplace ja Tartu Lõunakeskuse Seikluspargile. Kogu laadaloosi tulu annetame Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile toetamaks erivajadustega laste hoiu- ja tugiteenuseid. Kokku osteti 158 loteriipiletit, millega koguti 79 eurot Lastefondi toetuseks.

Täname kõiki-kõiki lapsevanemaid ja õpetajaid, kes aitasid kaasa laada toimumisele – tänu teile, kes panustasite ettevalmistusse, tänu teile, kes te panustasite müügi- ja loteriikraamiga ja tänu teile, kes panustasite ostjatena.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tähelepanu, start! võistkond saavutas finaalis I koha

Täna, 13.aprillil toimus Tartus Eesti Maaülikooli spordihoones teatevõistluse "Tähelepanu, start!" finaalvõistlus. Meie võistkond oli ka sel aastal väikeste koolide arvestuses esimene. Sellel aastal osales võistlusel 140 kooli üle Eesti. Väikeste koolide arvestuses alustas võistlust 41 kooli.
Finaal koosnes kolmest teatevõistlusest, reeglite järgi peetakse arvestust nii kiiruse kui ka puhtalt sooritatud elementide üle. Finaalis pidasime väga tasavägist võistlust Parksepa kooliga Võrumaalt. Esimeses võistluses olime esimesed. Parksepa kool oli sekundi võrra küll kiirem, kuid nemad tegid meist rohkem vigu. Teises võistluses lõime konkurente nii aja kui ka väheste vigade arvuga, seega esimene tulemus meile ka teisest voorust. Kolmas voor oli meil nii aja kui ka tehtud vigade poolest kolme vooru nõrgim, lõpetasime neljanda tulemusega. Kokku saime kirja kuus kohapunkti, sama tulemuse sai kolmest voorust kirja ka Parksepa. Võidukarika saamise otsustasid meie võistkonna kahe vooru …
Ja nii see seikluslik kooliaasta algas - lillede ja naeratustega, uute ja vanade sõpradega, uudishimu ja rõõmuga. Meie kool on tore!
I trimester - tehtud!
Direktor Aile, kes hingelt siiani matemaatikaõpetaja, loendas kokku, et 1. trimestril oli 60 koolipäeva ja üle pooltel päevadel olid õpilased haaratud ka mõne õppekava toetava  aktiivtegevusega. 
Vaat  selline tore kool on Melliste kool!

Meie viielised:

Meie nelja-viielised: