Otse põhisisu juurde

Heategevuslik jõululaat

Jõulueel tärkab sageli kõigis soov head teha,  mitte et mõnel teisel ajal me oma heategusid kiivalt piiraksime... Aga jah, miskipärast pulbitseb see headus meis eriti just jõuluajal.
12.detsembril ühendasime Melliste Algkool-Lasteaias jõulusagina ja heateod – toimus heategevuslik jõululaat. Kui meie lasteaias on selline sündmus juba mitmendat aastat, siis koolirahvale oli see esmakordne kogemus. Igal rühmal ja klassil oli oma müügilett, mille täitmise eest kandsid hoolt lapsed ise koos õpetajate ja perede abiga. Müügil oli piparkooke ja jõuluklaunistusi, mänguasju ja pannilabidaid, mett, küünlaid ja käsitööd ja palju-palju muud. Igaljuhul sai kõik vajaliku jõulukraami soetada meie laadalt. Kogu raha kasutatakse rühma/klassi hüvanguks – kes läheb põnevale õppekäigule, kes ostavad midagi.
Ühel õigel laadal toimub ka loterii. Nii ka meie laadal. Loterii tarbeks annetasid asju peamiselt õpetajad ja lapsevanemad. Peaauhindade eest teeme tänukummarduse perekond Grünmannile, Otepää talvepargile Winterplace ja Tartu Lõunakeskuse Seikluspargile. Kogu laadaloosi tulu annetame Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile toetamaks erivajadustega laste hoiu- ja tugiteenuseid. Kokku osteti 158 loteriipiletit, millega koguti 79 eurot Lastefondi toetuseks.

Täname kõiki-kõiki lapsevanemaid ja õpetajaid, kes aitasid kaasa laada toimumisele – tänu teile, kes panustasite ettevalmistusse, tänu teile, kes te panustasite müügi- ja loteriikraamiga ja tänu teile, kes panustasite ostjatena.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Õpetajate päev vol2

 Noniiii, .......... tegelt ei oskagi midagi tabavat öelda. Vaadake ise, millise ülesande 6. klass õpetajatele 2.-3. ainetunniks andis ja mis sellest välja tuli.  (link on postituse lõpus) Kui küsisin õpilastelt  pärast, et kus koolis õpetavad maailma kõige ägedamad ja andekamad õpetajad, siis........ eks te teate vastsust juba kõik isegi. Aitäh, õpetajad! https://drive.google.com/file/d/1gU5RYdTHyDrrq7BAAW4fh2s0iwh30SWX/view?usp=sharing

1. trimestri lõpetamine

 Edukas 1. trimester tehtud!   Uhkusega esitleme:  Väga hästi õpivad Aleksander , Hannes, Jan Erik, Sofi, Rahely, Ceitlyn-Riin, Anna-Maria, Markus, Lisete, Annabel, Maribell Elisee, Desiree, Hanna ja hästi õpivad  Reiko, Marten , Jete, Lisanna, Gustav, Rasmus, Arin, Märt, Katariina, Grete-Marleen, Marit, Kataleya, Savannah, Kevin, Hendrik, Martin, Emili, Maarja, Liise Rebeka, Lilian, Rasmus, Ulric, Johanna-Janeli, Kätlin, Annabel, Cristofer, Lisandra, Karola, Carmen-Sofia, Kaspar.
 Hõissa vastlad!!! Kui pika liu teie täna saite? Meil oli aastakümne pikim:)  Täname imetoredat Kuuksaare pererahvast ja  kelgukoeri! Pilte saab vaadata ja alla laadida siit:  https://drive.google.com/drive/folders/107R3yZOUrcwO3CGXYIRi0TW6w8vG6IdR?usp=sharing