Otse põhisisu juurde

Tartu maakonna lasteaedade etlemiskonkurss „Eesti keele kaunis kõla“.


Alates 2012 aastast korraldab Melliste Algkool-Lasteaed Tartu maakonna lasteaedade 5-7 aastastele mudilastele etlemiskonkurssi „Eesti keele kaunis kõla“, mis toimub  kevadisel koolivaheajal.  
Selle aasta etlemiskonkurss toimus  21. märtsil. Kokku oli  registreerunud 42 last 18st lasteaiast. Osalejaid tervitas MALi direktori kt Aile Kilgi, vallavanem Timo Reinthal ja HTMist Keeleosakonna peaekspert Riina Koolmeister. Kohal oli ka maailma parim luuletuste esitaja Karlsson (õpetaja Marju).
Peale tervitusi algaski raske töö, mida hindas žürii, kuhu kuulusid 5 liiget: Rut Vaik Descartes`i Koolist, Ädu Neemre Tartu Linnaraamatukogust, Astrid Hallik Tartu Maavalitsuse peaspetsalist kultuuri alal, Riin Lumiste Polygoni teatrikoolist, Anne- Mai  Tevahi vabakutseline näitleja.
Žürii andis välja mõlemas vanusegrupis eripreemiaid ning kuulutas välja võitjad.
6-7-aastaste laste seas sai 2. koha Maribell Elisee.
Palju õnne Maribellile!
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing