Otse põhisisu juurde

Kevade sünnipäevapidu lasteaias

Imekaunis ruum oli  täis kevadet: lillelõhna ja imelist linnulaulu, liblikais, lumikellukesi ja ka esimesed kevadlinnud lendasid ringi. Väike tüdrukk Täpp ärkas samuti talveunest selle imelise lõhna ja linnulaulu peale. Laste abiga sulatas soe kevadpäike viimased lumehanged.

Täpp kohtas peale pikka talveund ka oma sõpra: Tippi, kes talle kauni lillepärja kinkis. Tipp ja Täpp õpetasid lastele viisakaid kombeid: lille kinkimist ja tantsule palumist. Lõpuks leidsid kõik, et armastus käib siiski kõhu kaudu. Tipp ja Täpp jagasid oma lemmiktoitu lastega: komm tõi igale lapsele naeratuse näole. Peolt võtsid kõik lapsed kaasa päikesepaiste, lillelõhna ja armastuse ning läksid õue kevadet tervitama.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing