Otse põhisisu juurde

Etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla"

16.märtsil  ootas Lotte (õpetaja Marju) kõiki 5-7.a. mudilasi saali, kus toimus etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla". Laste esinemist oli kuulama kutsutud: Andri Viinalass (Ülenurme valla kultuurijuht), Tiina Arike (Võõpste raamatukogu direktor), Kristel Möller (MALi hoolekogu esinaine) ja Janika Hinto MALi huvijuht, momendil lapsepuhkusel). Luuletuste esitajaid oli  16. 
5-6.aastaste laste seas:
1.koht Kreeta Fischer
2.koht Valeria Kukina
3.koht Mihkel Maks
6-7 aastaste laste seas:
1.koht Maribell Elisee Mardisalu
2.koht Emili Hass
3.koht,Mattias Kangur
Eripreemiad pälvisid: Timmu Saat, Maarja Jagomäe, Annabel Truss ja Kädily Muru.
Maakondlikul etlemiskonkursil, mis toimub 21.märtsil MALi spordihoones,  esindavad meie lasteaeda Maribell Elisee ja Kreeta. Jääme neile pöialt hoidma!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing