Otse põhisisu juurde

Mürakarude rühma Halloween

Esmaspäeval, 31. oktoobril, külastasid Mürakarud ühte erilist kohvikut - McPumpkin. See oli avatud ainult Halloweeni ajal ning oodatud olid kõik muinasjutulised tegelased. Hommikul kogunesidki rühma Elsa-printsessid, Superkangelased, Ämblikmees, Mesilane, Nahkhiir jt.


Kohvikus McPumpkin ootas meid peakokk Pumpkin, kes räkis, et täna on menüüs ainult tervislikud toidud: kõrvitsafriikad, mustsõstramorss ning mandariini-kõrvits. Seni, kuni friikad küpsesid, lõbutsesid Mürakarud kohvikus. Tantsisime "Kõrvitsatantsu" ning mängisime "Kõrvitsakeeglit" ja "Kuuma kõrvitsat". Samuti õppisime natuke zombie-tantsu.

Aeg oli einestada. Kõrvitsafriikad maitsesid lastele väga ning peakokk Pumpkini abiga sai iga Mürakaru selgeks, kuidas valmistada mandariini-kõrvitsat.Oli tore hommikupoolik ning täname lapsevanemaid kostüümide eest!

Mürakarude õpetajad

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing