Otse põhisisu juurde

Poistenädal

Sellel aastal käis poistenädalal külas Marttin Poljakov, kes on meie kooli vilistlane. Tema tutvustas põnevat spordiala, millega ta tegeleb.


Nädal raames tehti veel erinevaid tegevusi. Leiti kõige parem sportlane. Tänavu pidi lauatennise reketi ja palliga kõksima. Nooremates saavutas I koha Tauri Kotov ja vanematest õpilastest võitis Voldemar Saavan. Lisaks toimus viktoriin,kus selgitati meie kooli tarkpead. 
I kooliaste
I-II koht Raimar-Kuldar Vetka ja Hardi Ernits
III-VI koht Tauri Kotov, Erik Merkuljev, Kaspar Möller ja Markus Boisen
II kooliaste
I-II koht Voldemar Saavan ja Martin Arolepp
III koht Kevin Paulson
Juba kolmandat aastat järjest lõpetab poistenädala suurepärane üritus "Su nägu kõlab tuttavalt." Kõik esinemised olid erakordselt võrratud, kuid võitjaid sai olla ainult üks. Sellel aastal võitis kolmas klass lauluga "Oh kooliaeg."
                                                  Kooli kõige viisakam poiss Rasmus Suik.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing