Otse põhisisu juurde

Poistenädal

Sellel aastal käis poistenädalal külas Marttin Poljakov, kes on meie kooli vilistlane. Tema tutvustas põnevat spordiala, millega ta tegeleb.


Nädal raames tehti veel erinevaid tegevusi. Leiti kõige parem sportlane. Tänavu pidi lauatennise reketi ja palliga kõksima. Nooremates saavutas I koha Tauri Kotov ja vanematest õpilastest võitis Voldemar Saavan. Lisaks toimus viktoriin,kus selgitati meie kooli tarkpead. 
I kooliaste
I-II koht Raimar-Kuldar Vetka ja Hardi Ernits
III-VI koht Tauri Kotov, Erik Merkuljev, Kaspar Möller ja Markus Boisen
II kooliaste
I-II koht Voldemar Saavan ja Martin Arolepp
III koht Kevin Paulson
Juba kolmandat aastat järjest lõpetab poistenädala suurepärane üritus "Su nägu kõlab tuttavalt." Kõik esinemised olid erakordselt võrratud, kuid võitjaid sai olla ainult üks. Sellel aastal võitis kolmas klass lauluga "Oh kooliaeg."
                                                  Kooli kõige viisakam poiss Rasmus Suik.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.
  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.