Otse põhisisu juurde

Lasteaialapsed käisid Kambjas laulupeol


22.aprillil toimus maakondlik lasteaedade laulupidu Kambjas, mis kandis nime „Lillelapse kevad“. Laulupeost võttis osa 20 lasteaeda -250 last- TÕELINE LAULUPIDU.

Alustati rongkäiguga Kambja lasteaia-õuelt kuni Kambja koolini. Selleks peoks oli vaja ära õpetada 3 ühislaulu ja 1 vabalt valitud kevadeteemaline laul igal lasteaial veel eraldi. 
Meie lapsed  laulsid laulu „Kevad käes“ Lapsed olid kostümeeritud vastavalt laulu sõnumile:
Sarah Emili ja Adriana- eeslauljad (kevadlilled), Johanna Janeli-linnuke, Eliisa- seebimull,
Anni-vihmatilk, Marie Ann ja Loviisa-lillekesed ja Rasmus-tuul. 
Igal lapsel ka vastav pill või vahend käes. Lapsed esinesid väga tublisti. Kingituseks sai iga laps ka meene-meie lasteaialapsed said rahakassad. Kõiki esinejaid kostitati ka kringli ja mahlajoogiga.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing