Otse põhisisu juurde

Naljapäeva ja lasteaia sünnipäeva mängupidu

1. aprillil oli kõiki rühmi oodatud nalja- ja lasteaia sünnipäeva mängupeole. Aitäh lapsevanematele, kes  aitasid oma lapsi vahvalt, lõbusalt ning naljakalt kostümeerida!

Väiksesse saali sisenesid kaks klouni, üks vilistades ja teine muidku hüüdis eret, despal! eret despal!Kloun Ohohoo ütles, et viisakas on ikka teretada ja lapsed hüüdsid koos vastu- tere. Ohohoo ajas lastele kärbseid pähe ning aprillitas ja mängis päikesejänkuga. Ahahhaa aga tegi tutvust. Lapsed hüüdsid oma eesnime. Kaks lõbusat klouni , Ahahaa ja Ohohoo, püüdsid aru saada, mis rühmadega tegemist on: DURAKARÜM, DESEKILKHÄP, DESEKIPÄT ja DUKNÄJESEKIÄP Rühmad aga  istusid kiirelt oma kohale, küllap juba algul mõistatasid ära, kuhu rühmal istuda tuleb.

Aga ikkagi klounid ei teadnud, mis peole nad sattunud on, rühmadel tuli ära arvata  sõnad: sünnipäev ja naljapäev, mis olid samuti taguridi kirjutatud. Ohohoo uuris laste käest kui vanaks meie lasteaed sai ja mis on lasteaia nimi....24 aastat ja nimeks - Oravake! Palju õnne Oravake!

Ahahaa asus  kärmelt lauda katma, mille peale Ohohoo ütles, et segi nagu puder ja kapsad. Laps, kes täpilise palli kinni püüdis, aitas laua õigesti ära katta. Laud kaetud, oli vaja hakata tuba kaunistama. Iga rühm sai oma õhupalle puhuda ning need  kinnitati kaunistamiseks seinale.


Ohohoo  lasi rühmadel värvilisi lipsikuid tõmmata ning nüüd oli laste kingituse - naljapala kord. Mürakarud kinkisid tantsuloo... Täpikesed vedasid ninapidi ja ütlesid, et neil ei olegi naljapala - kingitust,  siis aga näitasid video- kingitust, kus kõik rühmalapsed ükshaaval kingikarbist välja tulid. Pähklikestel oli anekdoot, luuletus ja laul Krokodillist ja Kongo jõest, Päikesejänkud tõid laululoo: pea-õlad.põlved-varbad. Küll oli tore!

 Kingid üle vaadatud, oli aeg maiustada ja sünnipäeva ning naljapidu jätkus lustaka diskoga. enne lõpetamist sai iga osaleja  tunnuskirja. Ja lõpuks tehti veel ühispilt ka.Oli vahva, lõbus ning nalja täis hommik.

Klounid: Ahahaa ja Ohohoo

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing