Otse põhisisu juurde

Tüdrukute nädal

Palju elevust tekitanud tüdrukute nädal oli täis erinevaid üritusi. Esmaspäeval peale tunde tutvustati tüdrukutele Zumbat. Teisipäeval selgitati välja kooli tarkpead. Järgnevalt on esitatud viktoriini tulemused:
I kooliaste
I koht Getter
II-IVkoht Karoliina, Katriin, Liisbet Suikk

II kooliaste
I koht Liis-Aleksandra
II koht Margitta
III koht Liisbet Paklinski

Kolmapäeval käis külas Disainimaja perenaine Hedviga, kes tutvustas, mis on disain, mis on eesti disain, kuidas avada enda poodi jne.
Neljapäeval toimus klasside vaheline köievedu, millest kujunes ülekooliline köievedu. Võitjad olid kõik.
Reedel käis külas modell Kadri. Ta on töötanud nii Eestis, Euroopas kui ka Aasias. Tema lugusid oli väga põnev kuulata.

Nädala jooksul said õpilased hääletada kooli kõige viisakama tüdruku poolt.  Võitjaks tuli Helena Toomsalu.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing