Otse põhisisu juurde

Mürakarude rühma muinasjutupäev - pidu Hawaii saarel koos Jasmine, Aladdini ja Džinniga.

Jasmine ning Aladdin otsustasid sõita Hawaii saarele puhkama. Lendav vaip tõi neid Mürakarude rühma, kus oli ootamas piraadid, Elsad, printsess ja Tuhkatriinu. Jasmine ja Aladdin võtsid ka nemad lendavale vaibale ning üheskoos asuti teele. Hawaii saar oli väga kaunis - liivarand, ookean, palmipuud, värvilised kalad ja papagoid...Jalutasime Hawaii metsades, kus oli palju ämblikuvõrke. Pugesime nende vahelt läbi. Olime nii osavad, et metsas ämblikku ei kohanudki.
Kuulsime Tarzani hüüdu. Aaaaaaa...aaaaa..aaaaa.!!!!!!
 https://www.youtube.com/watch?v=BypdYn7rYbQ  
Saime teada, kes elab seal Hawaii metsades (džunglis) ning ta on läbinud erinevad džungli katsed. Näiteks oskab ta taolistel väätidel rippuda. Proovisime meiegi rippuda, ronida ja kätelseisu.
Luau pidu Hawaii saarel. Vaatasime etendust ja tantsisime, Külastasime ka õhtul Tiki baari, kus lahke Džinn meid kostitas (merelaine kokteil, puuviljamaius, tuhande seemne leivake).
Afterparty sõprade seltsis

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing