Otse põhisisu juurde

Sõbranädal Mürakarude rühmas

Veebruarikuu teine nädal Mürakarude rühmas oli tegutsemisrohke: neljapäeval oli külla oodata Sillaotsa kooli Mürakarude rühma lapsi ning õpetajaid. Koos valmistasime kingituseks kaarte ja rasvakriite ning maiustamiseks maitsva küpsisetordi. Pidu oli igati tore: alustuseks uurisime, kui hästi Sillaotsa õpetajad oma lapsi tunnevad. Lina tagant näitasid lapsed oma kätt või jalga ning õpetajad arvasid. See oli kõikidele väga põnev, sest eksiti ka:) Muidugi tantsisime ning mängisime "langevarjuga". Külalistele meeldisid väga meie viirpapagoid ning jõuluvana kingitud rongitee:
Sõbrapäeva nädalasse mahtus ka Päästeameti poolt korraldatud "112" konkursist osavõtt. Meisterdasime meiegi hädaabinumbrit, seekord okstest:Sõbranädala lõpetas külaskäik Melliste Raamatukogusse. Raamat on inimese parim sõber ning pealegi oli eelmisel päeval olnud lastekirjaniku Heljo Männi sünnipäev. Tädi Aasa luges meile tema kirjutatud luuletusi, lapsed uudistasid raamatuid ning mängisime memoriini ja trips-traps-trulli. Raamatukogus on alati tore:
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing