Otse põhisisu juurde

Eestimaa 98. sünnipäeva tähistamine lasteaias

 Täna tähistas lasteaiapere Eestimaa 98. sünnipäeva presidendi vastuvõtuga, kuhu oli kutsutud palju külalisi, nende hulgas peaminister Eliisa, kultuuriminister Adriana, haridusminister Johanna- Janeli, rahandusminister Meribell ja põllumajandusminister Desiree, kes kõik esinesid aktusel sisukate sõnavõttudega ning soovisid pidulistele kaunist Eestimaa sünnipäeva. Kõigil oli võimalus kätlemistseremooni ajal suruda president Rasmuse  ja tema kaaslase Loviisa kätt ning soovida ilusat aastapäeva. Sünnipäevakinkideks oli igal rühmal ette valmistatud esinemine. Mürakarude rühma laul Kauges külas" pälvis publiku menu, sest laul on juba pikka aega laste lemmikuks olnud. Päikesejänkud, Pähklikesed ja Täpikesed olid pähe õppinud teemakohased luuletused ja laulu.  Suupistelaua oli ette valmistanud presidendi peakokk Marju. Laual olid eestimaisest toorainest valmistatud kamapallid iirisega, soolased trühvlid, suupisteleivad ja magusad kamapallid.

PRESIDENT KAASLASEGA
 KÄTLEMISTSEREMOONIA

 MINISTRITE SÕNAVÕTUD
 VALLAVANEMA TERVITUSKÕNE
 TÄPIKESED LOEVAD SELLEST,KUIDAS RÄIMED LÄHEVAD TALLINNA
PÄHKLIKESED
 PÄIKESEJÄNKUD

 MÜRAKARUD
 SUUPISTELAUDKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing