Otse põhisisu juurde

Täpikesed Syngentas

24. aprillil oli täpikestel tore võimalus külastada Rasmuse isa töökohta. Et enamus parkimisplatsist oli enda alla võtnud erinevad suured traktorid ja seadmed, mis traktori külge kinnitatakse, siis alustasime traktorite uudistamisega. Oh seda rõõmu, kui kõik lapsed said traktorirooli ronida ning hiljem veel traktoriga ühe ringi ümber  hoone sõita.  Kuigi uued traktorid olid ilusad, läikivad ja hiiglaslikud, pakkus lastele palju elevust ka see, kui sai ronida vana ja üsna kulunud välimusega traktori rooli, mida tuli käivitada vändast. Traktorite haiglas ehk remonditöökojas said lapsed selgeks, et igal pool peab olema kord, muidu ei leia töömees vajalikke vahendeid üles ning kui traktor põllu peal katki läheb, siis on olemas selline buss, kus on peal kõik remondiks vajaminevad tööriistad.  Laoruumis nägime kõrgeid riiuleid, kus oli väga palju traktorite varuosasid. 
Kui masinad üle vaadatud, ootas meid koosolekuruum, mis oli kenasti koosolekuks ette valmistatud, laual märkmikud ja pliiatsid igale lapsele, et saaks märkmeid teha, suupisted ja jook. Koosoleku teemaks oli taimekaitsevahendi, mida Rasmuse isa meile tutvustas. Vaatasime pilte umbrohtudest, haigetest taimedest ning saime teada, et taimekaitsevahendid on väga mürgised ning nendega töötades peab end kaitsma kaitseriietusega. 
Suur aitäh Rasmuse isale, kes meid külla kutsus ning meile vahva päeva  organiseeris!
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing