Otse põhisisu juurde

Lasteaia sünnipäev

1. aprillil on lasteaial sünnipäev ning seekord juba 23-s. Selle tähtsa päeva puhul (millest räägiti isegi Metsareporteris) otsustas jänes Lontkõrv korraldada Oravakesele üllatuspeo. Peole kutsus ta kõik rühmad: Mürakarud, Täpikesed, Pähklikesed ning Päikesejänkud. Jänes kohtus metsalagendikul Karukesega, kes oli just talveunest ärganud. Pärast mõningast veenmist oli Karu nõus Jänesele appi tulema ning koos külalistega joonistati Oravakesele kaardid.
Oravakese pidu oli tore: koos lauldi sünnipäevalaulu, iga laps kinkis talle kaardi ning soovis sünnipäevaks õnne. Iga rühm esines Oravakesele oma üllatusnumbriga. Karu ning Jänes tegid trikke: Karu kallas pudelist vett paberkotti ning kõikide üllatuseks jäigi vesi kotti - mitte ühtki veepiiska ei kukkunud põrandale. Jänes aga näitas kõikidele mündi kadumise trikki. Oravakesel oli tõeliselt hea meel külaliste ning üllatuspeo üle. Lõpetuseks maitsesime tammetõru-küpsiseid ning vaatasime videot laste meenutustest lasteaiast ning rühmast.
Täname kõiki, kes peo korraldamisele kaasa aitasid!

Mürakarude rühmaõpetajad Piretid 


Kommentaarid

  1. Tõeliselt lahe sünnipäevapidu! Tublid! Jätkake samas vaimus!!!

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.