Otse põhisisu juurde

Lasteaia sünnipäev

1. aprillil on lasteaial sünnipäev ning seekord juba 23-s. Selle tähtsa päeva puhul (millest räägiti isegi Metsareporteris) otsustas jänes Lontkõrv korraldada Oravakesele üllatuspeo. Peole kutsus ta kõik rühmad: Mürakarud, Täpikesed, Pähklikesed ning Päikesejänkud. Jänes kohtus metsalagendikul Karukesega, kes oli just talveunest ärganud. Pärast mõningast veenmist oli Karu nõus Jänesele appi tulema ning koos külalistega joonistati Oravakesele kaardid.
Oravakese pidu oli tore: koos lauldi sünnipäevalaulu, iga laps kinkis talle kaardi ning soovis sünnipäevaks õnne. Iga rühm esines Oravakesele oma üllatusnumbriga. Karu ning Jänes tegid trikke: Karu kallas pudelist vett paberkotti ning kõikide üllatuseks jäigi vesi kotti - mitte ühtki veepiiska ei kukkunud põrandale. Jänes aga näitas kõikidele mündi kadumise trikki. Oravakesel oli tõeliselt hea meel külaliste ning üllatuspeo üle. Lõpetuseks maitsesime tammetõru-küpsiseid ning vaatasime videot laste meenutustest lasteaiast ning rühmast.
Täname kõiki, kes peo korraldamisele kaasa aitasid!

Mürakarude rühmaõpetajad Piretid 


Kommentaarid

  1. Tõeliselt lahe sünnipäevapidu! Tublid! Jätkake samas vaimus!!!

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing