Otse põhisisu juurde

Südamenädal ja rahvusvaheline õuesõppepäev

Sel nädalal on südamenädal, mille raames korraldati õpilastele toitumisalane loeng. Õpilastele räägiti, kuidas tervislikumalt toituda, mida süüa enne ja peale trenni, kui palju suhkrut sisaldavad toiduained jne.
Õuesõppepäeva raames korraldati orienteerumine. Kaasasime oma tegevusse ka lasteaia vanemad lapsed. Igas punktis ootas lapsi küsimus, millele nad leidsid vastuse. Järgmine punkt oli jäädvustatud fotole. Lõpp-punktis pidid lapsed veel kokku panema kevadega seotud sõna.
Lasteaia nooremaid lapsi ootas endaga mängima orav. Üheskoos aidati "linnumunad" kokku korjata ja pessa toimetada, täiendati orava "sahvrit" toiduvaruga ning arvati kinnisilmi ära, mida söödi (kurk, porgand, leib).
Kuigi väljas sadas natukene vihma, jäid osavõtjad üritusega rahule.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing