Otse põhisisu juurde

Südamenädal ja rahvusvaheline õuesõppepäev

Sel nädalal on südamenädal, mille raames korraldati õpilastele toitumisalane loeng. Õpilastele räägiti, kuidas tervislikumalt toituda, mida süüa enne ja peale trenni, kui palju suhkrut sisaldavad toiduained jne.
Õuesõppepäeva raames korraldati orienteerumine. Kaasasime oma tegevusse ka lasteaia vanemad lapsed. Igas punktis ootas lapsi küsimus, millele nad leidsid vastuse. Järgmine punkt oli jäädvustatud fotole. Lõpp-punktis pidid lapsed veel kokku panema kevadega seotud sõna.
Lasteaia nooremaid lapsi ootas endaga mängima orav. Üheskoos aidati "linnumunad" kokku korjata ja pessa toimetada, täiendati orava "sahvrit" toiduvaruga ning arvati kinnisilmi ära, mida söödi (kurk, porgand, leib).
Kuigi väljas sadas natukene vihma, jäid osavõtjad üritusega rahule.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.