Otse põhisisu juurde

Loomakaitsepäev

     Traditsiooniliselt tähistame koolis I veerandi viimasel päeval loomakaitsepäeva. Iga klass loosis välja ühe veelooma, -linnu, keda tutvustas. Veeloomad sellepärast, et meil on praegu tegevuses projekt „Vesi kui elukeskkond“. Eelnevalt käis I kooliaste tutvumas Võrtsjärve kaladega ning II kooliaste uuris Saadjärve sügavust, läbipaistvust ja taimestikku.
 Kuulasime esitlusi saarmast, koprast, mügrist, kaladest, luikedest ja sinikael pardist. Peale esitlust jagunesid lapsed rühmadesse ja algas kuldvillak.
     Veerandilõpu aktusel esitas näitering näidendi luikedest. Loodame, et veeelustik saab meile hästi selgeks.

     Õp. Pille ja Sirje 
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing