Otse põhisisu juurde

Mürakarude kevadised avastused looduses vol. 2

"Tere, kevad! 2014" projekti raames avastasid Mürakarud aprilli ja maikuu jooksul järgmiseid kevademärke: õitsevad pajuurvad, paiselehed, võililled ja ülased. Ehkki valge-toonekurg oli juba varem kohal, märkasime lasteaia juures teda alles aprillikuu lõpul. Projekt pakkus meile palju avastamisrõõmu ning õppisime märkama looduses toimunud muutuseid. Eks ole näha, millal järgmisel aastal kevad meile jõuab!

Mürakarude rühmaõpetajad Piretid

 


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.