Otse põhisisu juurde

6.klassi lõpetajad tutipäeval lasteaias

Teisipäeval, 4 juunil külastasid 6.klassi lõpetajad lasteaeda. Osaleti hommikuringis ning tuletati meelde lasteaia päevakava. Meenutati lasteaiaaega ning  kus keegi lõunaund magas ja kus oli kellegi riidekapp. Vaadati üle lauad ja toolid-need  tundusid kuidagi väikesed :-)  Mängiti koos lasteaialasetga ning avaldati soovi lasteaeda tulemiseks :-)
Head teed Teile lõpetajad!Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.