Otse põhisisu juurde

Jäätisepaberi konkursi "Minu jäätis" autasustamine.


3. juunil olid Täpikeste rühma lapsed Janeli ja Eliisa koos oma peredega kutsutud Tallinnasse  Balbiino tehase juurde, kus toimus konkursi "Minu jäätisepaber" autasustamine. 7000 jäätisepaberi seast, millest valmis ligi 100 m pikkune kunstisein,  valiti 48 eripreemiat, mille seas olid ka Janely ja Eliisa. Kuna üritus oli rahvarohke, siis võtsid meid parklas vastu politseinikud, kes jälgisid, et kõik saaksid turvaliselt parkida ning liigelda.  Et üritus oleks lastele meeldejääv, olid korraldajad igale pisiasjale mõelnud: lapsi võttis vastu Jeti, puude vahel oli endale koha leidnud must- valge lehm, kes oli võidutöö pildil, suures telgis olid lauad kaetud suupistete ning jookidega, mida aitasid serveerida kelnerid, meisterdamishimulised said jäätisepulkadest ja paberist meisterda, kohal olid ETV laululapsed, mustkunstnik Aivar ning pidu juhtis Getter Jaani. Ja loomulikult sai süüa nii palju jäätis, kui lapsed jaksasid. 


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.