Otse põhisisu juurde

Jäätisepaberi konkursi "Minu jäätis" autasustamine.


3. juunil olid Täpikeste rühma lapsed Janeli ja Eliisa koos oma peredega kutsutud Tallinnasse  Balbiino tehase juurde, kus toimus konkursi "Minu jäätisepaber" autasustamine. 7000 jäätisepaberi seast, millest valmis ligi 100 m pikkune kunstisein,  valiti 48 eripreemiat, mille seas olid ka Janely ja Eliisa. Kuna üritus oli rahvarohke, siis võtsid meid parklas vastu politseinikud, kes jälgisid, et kõik saaksid turvaliselt parkida ning liigelda.  Et üritus oleks lastele meeldejääv, olid korraldajad igale pisiasjale mõelnud: lapsi võttis vastu Jeti, puude vahel oli endale koha leidnud must- valge lehm, kes oli võidutöö pildil, suures telgis olid lauad kaetud suupistete ning jookidega, mida aitasid serveerida kelnerid, meisterdamishimulised said jäätisepulkadest ja paberist meisterda, kohal olid ETV laululapsed, mustkunstnik Aivar ning pidu juhtis Getter Jaani. Ja loomulikult sai süüa nii palju jäätis, kui lapsed jaksasid. 


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing