Otse põhisisu juurde

Täpikesed vee- elustikuga tutvumas

Reedel, 16. mail käisid täpikesed Melliste Paisjärve ääres, et uurida välja, mis kasvavad järve ääres ning järve sees ning kes endale veesügavustessse kodu teinud on. Et teadustöö hõlpsam oleks, võtsime kaasa kahvad, luubid ja  kausid. Ja keda-mida me avasturetkel kohtasime? Saime teada, et vees kasvavad mitmesugused vetikad, millest osad tunduvad esmapilgul lausa ebameeldivad, kuid katsudes on pehmed ning siidised. Veepinnal nägime mitmeid, lastele juba tuttavaid putukaid, liuskrit, kes tundis end mõnusalt vee peal liueldes ning vesikirpe. Kahvaga kausi sisse tõstetud vee- elukatsest tutvusime mudateoga, järvekarbiga, kollaserv ujuri ning tema vastsega.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!