Otse põhisisu juurde

Päkapikkude askeldused lasteias

Päkapikud on ju tuntud usinate askeldajate ja kõvade töömeestena. Kes ei teaks nende reibast laulu: "käib töö ja vile koos..."


Kaunil talvisel päeval askeldasid meie lasteaia ümbruses neli päkapikku, kes jagasid oma tarkusi ja oskusi ning kutsusid lapsigi sellest osa saama. Piilur- Päkapikk, kes õpib päkapikkudemaa kõrgemas Piilurite Akadeemias, õpetas lapsi erineval moel piiluma. Kuidas piilumine täpsemalt käib, see on suur saladus.....!!!
Metsapäkapiku juures otsisid lapsed mahapudenenud lumehelbeid, et teada saada, millistele loomadele päkapikk talvel toitu peab viima. Spordipäkapiku juures treenisid lapsed muskleid ning said jõudu katsuda köieveos. Lõpuks sai iga laps oma soovi Postipäkapiku juures postkasti libistada.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing