Otse põhisisu juurde

Kui talveime tahab tüüdata, siis aeg on küünlad süüdata...


...lausus orav ning süütas 1. advendiküünla. Lapsed said teada, et esimese advendipühapäeva värvus on valge, mis tähistab tänulikkust, rõõmu, lahkust. Orav jutustas lastele loo “Lumehelbeke ja sõpruse mantel”, mis rääkis sõbralikkusest, abivalmidusest ning hoolimisest. Saalist lahkudes sai iga laps orava käest väikese jõuluvalguse.  


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.