Otse põhisisu juurde

Jõuluaeg las tulla tore, isegi kui lund ei ole...

... nii arvasid Täpikeste rühma emad-isad ja seadsid sammud 27. novembri õhtupoolikul lasteaeda, kus usinatel nokitsejatel oli võimalus saada ideid, kuidas omavalmistatud meisterdustega saaks kaunistada kodu või sõbrale üks tore kingitus valmis teha. Meisterdati vildist kuuseehteid, liivapildiga jõulukaarte, salvrätikutehnikas kinkekotte, kohvitassiküünlaid, küünlapokaale ja –purke.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.