Otse põhisisu juurde

Laupäevane koolipäev 04.06.22

Melliste Kool on nii äge, et isegi laupäeval tahavad lapsed kooli tulla ning isegi lapsevanemad tahavad siia kooli tulla:).  Egas siis midagi, tegime laupäeval 04.06 ühe koolipäeva, kus tunniplaanis oli Nerfi-mäng, põgenemistuba, mõttemängud ja päevalillede külvamine. Muidugi sai koolipäevale kohaselt ka maitsvat suppi. Aitäh kogu korraldusmeeskonnale ja kõikidele lastele ja peredele, oli väga tore koolipäev! Eriliselt soe tervitus mõnele vilistlasele, kes päevast osa saama tuli!

Pilte näeb siit: https://drive.google.com/drive/folders/1dRi_DcNtnHLM0e0nbtFkYsXi_QtrhmAV?usp=sharingKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.