Otse põhisisu juurde

Maakondlik etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla"


26.aprillil toimus Melliste Koolis Tartumaa lasteaedade 5-7 aastaste laste etlemiskonkurss "Eesti keele kaunis kõla", seda juba üheksandat korda. Osalesid 23 mudilast kümnest

lasteaiast, kelle seast esindasid meie lasteaeda Adeele ja Marite. Kohale oli tulnud ka Muhv (õpetaja Marju). Esinejaid tervitas direktor Aile Kilgi. Nelja-aastane Nora näitas ette, mida tuleb luuletuse esitajal teatada (nimi, luuletuse pealkiri ja autor). Kõlas ilus puhas eesti keel, mida mudilased esitasid erilise näitlejameisterlikkusega. Väljendusid emotsioonid ja kõlama jäid luuletuses peituvad sõnumid. Iga etleja sai tänukirja, mille seest leidis oma esitatud luuletuse.

Lapsi kuulas ja hindas neljaliikmeline žürii: Ädu Neemre, Astrid Hallik, Anne-Mai Tevahi ja Tess Pauskar. Helitehnika poolt aitas Andri Viinalass

Žürii andis välja 7 eripreemiat ning kuulutas välja I-III kohale tulnud võitjad.

6-7-aastaste laste seas sai 3. koha Adeele, juhendaja/õpetaja Angela Jagomäe.

Palju õnne Adeelele ja tema juhendajale!

Tänan kõiki osalejaid ja abilisi!

Marju Laanemäe, ürituse korraldajaKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.
  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.