Otse põhisisu juurde

Küünlaümbriste jaht


Juba kuuendat korda toimuv "Küünlaümbriste jaht" on keskkonnakampaania, mille eesmärgiks on koguda kokku kasutatud alumiiniumist küünlaümbrised ning viia need taas ringlusse. 

Keskkonna kõrval on oluline roll ka heategevusel. Nimelt kampaania käigus kogutud küünlaümbriste turuväärtusele lisab Kuusakoski sama palju juurde ja annetab summa heategevuseks. Sellel aastal annetas Kuusakoski 8000 eurot MTÜ RuaCrew- le, mis pakub tugiteenuseid lastele, noortele ja peredele. 

Melliste Koolist võtsid küünlaümbrisejahist osa Mürakarude ja Täpikeste rühm ning 3. klass.
Mürakarude rühm kogus koos lastevanemate abiga 814 küünlaümbrist, mis teeb 1,4 kg alumiiniumi.
Täpikeste rühm kogus koos lastevanemate abiga 3445 küünlaümbrist, mis teeb kokku 5,6 kg alumiiniumi ning 3. klass kogus 1800 tükki (2,6 kg). 

Loosiõnne meie gruppidel kahjuks ei olnud, kuid meie kooli 6. klassi õpilane Lukas Voldemar võitis üksikkogujana peaauhinna, milleks oli elektrijalgratas. Palju õnne!! 😃

Suur tänu kõikidele kogujatele!2022. aastal kokku kogutud küünlaümbrised Kuusakoskis.

Lukas Voldemar oma uue elektrirattaga.

Täpikeste rühma küünlaümbrised.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing