Otse põhisisu juurde

Võõrkeelte nädal 27.septembrist kuni 1.oktoobini

 Eelmisel nädalal toimus vahva võõrkeelte nädal. Mõttetegevust ning toredaid üritusi jagus igasse päeva. Nii nagu igal aastal viidi läbi viktoriin ning olümpiaadid. Koolitoidud olid inspireeritud erinevate riikide köökidest. Lapsed tegid ise näputoite ning maitsesid rahvuskööke. 
Korraldati ka võistkondlik viktoriin, milles kasutati Sphero BOLT roboteid. Pallike pidi läbima takistusraja koos õige vastusega.
Kõige erilisem oli E-Twinningu projekt, mille algatasid Melliste Kooli õpetajad. Projekti eesmärgiks oli tutvuda teiste riikide geograafiaga, toitudega ning vaatamisväärsustega. Lisaks paluti saata QR-koodiga helifail, milles lapsed ütlesid enda emakeeles ning inglise keeles viisakusväljendeid. Projektis osales 16 kooli erinevates riikidest. Plakatid on jõudnud meieni Soomest, Portugalist, Hispaaniast, Leedust, Prantsusmaalt, Türgist, Tšehhist ja Horvaatiast.

VÕITJAD:

V  i k t o r i i n 

1. koht Jan Erik

1. koht Kätlin


R o b o t i t e   M e e s k o n d

1. koht Jan Erik, Arin ja Marten

1. koht Christian ja Kätlin


O l ü m p i a a d i d

3.klass                                4.klass                                               5.klass

1.-2. koht Sofi                    1. koht Hanna-Maria                         1. koht Maribell Elisee 

1.- 2. koht Arin                  2. koht Ceitlyn-Riin                           2.-3. koht Kevin

3. koht Katariina               3. koht Annabel                                  2.-3. koht Liise Rebeka


                      6.klass                                            7.klass

                      1. koht Desiree                              1. koht Christian

                      2. koht Cristofer                            2. koht Hanna

                      3. koht Kätlin                                3. koht Carmen Sofia


Aitäh kõigile, kes andsid oma panuse! 

Õp Pille ja Õp Annika

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!