Otse põhisisu juurde

Võõrkeelte nädal 27.septembrist kuni 1.oktoobini

 Eelmisel nädalal toimus vahva võõrkeelte nädal. Mõttetegevust ning toredaid üritusi jagus igasse päeva. Nii nagu igal aastal viidi läbi viktoriin ning olümpiaadid. Koolitoidud olid inspireeritud erinevate riikide köökidest. Lapsed tegid ise näputoite ning maitsesid rahvuskööke. 
Korraldati ka võistkondlik viktoriin, milles kasutati Sphero BOLT roboteid. Pallike pidi läbima takistusraja koos õige vastusega.
Kõige erilisem oli E-Twinningu projekt, mille algatasid Melliste Kooli õpetajad. Projekti eesmärgiks oli tutvuda teiste riikide geograafiaga, toitudega ning vaatamisväärsustega. Lisaks paluti saata QR-koodiga helifail, milles lapsed ütlesid enda emakeeles ning inglise keeles viisakusväljendeid. Projektis osales 16 kooli erinevates riikidest. Plakatid on jõudnud meieni Soomest, Portugalist, Hispaaniast, Leedust, Prantsusmaalt, Türgist, Tšehhist ja Horvaatiast.

VÕITJAD:

V  i k t o r i i n 

1. koht Jan Erik

1. koht Kätlin


R o b o t i t e   M e e s k o n d

1. koht Jan Erik, Arin ja Marten

1. koht Christian ja Kätlin


O l ü m p i a a d i d

3.klass                                4.klass                                               5.klass

1.-2. koht Sofi                    1. koht Hanna-Maria                         1. koht Maribell Elisee 

1.- 2. koht Arin                  2. koht Ceitlyn-Riin                           2.-3. koht Kevin

3. koht Katariina               3. koht Annabel                                  2.-3. koht Liise Rebeka


                      6.klass                                            7.klass

                      1. koht Desiree                              1. koht Christian

                      2. koht Cristofer                            2. koht Hanna

                      3. koht Kätlin                                3. koht Carmen Sofia


Aitäh kõigile, kes andsid oma panuse! 

Õp Pille ja Õp Annika

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Eesti Vabariik 105

Neljapäeval, 23.veebruaril tähistasime EV 105. sünnipäeva. Pidulikul, trikoloori värvides aktusel rääkisid Eestimaast kooli direktor ja õpilasesinduse president Lukas Voldemar. Algklasside õpilaste mõtteid president Alar Karise algatatud teemast "Miks on Eestit maailmale vaja?" kuulsime video vahendusel. Kõlasid laulud Eestimaast mudilaskoori ja kogu koolipere esituses. Hoidkem meie kodu, meie riiki, imelist loodust, kaunist keelt, väärtustagem haridust, laulupeo traditsiooni ja kultuuri.  Elagu Eesti!  

Meie kummardus!

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.