Otse põhisisu juurde

Võõrkeelte nädal 27.septembrist kuni 1.oktoobini

 Eelmisel nädalal toimus vahva võõrkeelte nädal. Mõttetegevust ning toredaid üritusi jagus igasse päeva. Nii nagu igal aastal viidi läbi viktoriin ning olümpiaadid. Koolitoidud olid inspireeritud erinevate riikide köökidest. Lapsed tegid ise näputoite ning maitsesid rahvuskööke. 
Korraldati ka võistkondlik viktoriin, milles kasutati Sphero BOLT roboteid. Pallike pidi läbima takistusraja koos õige vastusega.
Kõige erilisem oli E-Twinningu projekt, mille algatasid Melliste Kooli õpetajad. Projekti eesmärgiks oli tutvuda teiste riikide geograafiaga, toitudega ning vaatamisväärsustega. Lisaks paluti saata QR-koodiga helifail, milles lapsed ütlesid enda emakeeles ning inglise keeles viisakusväljendeid. Projektis osales 16 kooli erinevates riikidest. Plakatid on jõudnud meieni Soomest, Portugalist, Hispaaniast, Leedust, Prantsusmaalt, Türgist, Tšehhist ja Horvaatiast.

VÕITJAD:

V  i k t o r i i n 

1. koht Jan Erik

1. koht Kätlin


R o b o t i t e   M e e s k o n d

1. koht Jan Erik, Arin ja Marten

1. koht Christian ja Kätlin


O l ü m p i a a d i d

3.klass                                4.klass                                               5.klass

1.-2. koht Sofi                    1. koht Hanna-Maria                         1. koht Maribell Elisee 

1.- 2. koht Arin                  2. koht Ceitlyn-Riin                           2.-3. koht Kevin

3. koht Katariina               3. koht Annabel                                  2.-3. koht Liise Rebeka


                      6.klass                                            7.klass

                      1. koht Desiree                              1. koht Christian

                      2. koht Cristofer                            2. koht Hanna

                      3. koht Kätlin                                3. koht Carmen Sofia


Aitäh kõigile, kes andsid oma panuse! 

Õp Pille ja Õp Annika

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

1. trimestri lõpetamine

 Edukas 1. trimester tehtud!   Uhkusega esitleme:  Väga hästi õpivad Aleksander , Hannes, Jan Erik, Sofi, Rahely, Ceitlyn-Riin, Anna-Maria, Markus, Lisete, Annabel, Maribell Elisee, Desiree, Hanna ja hästi õpivad  Reiko, Marten , Jete, Lisanna, Gustav, Rasmus, Arin, Märt, Katariina, Grete-Marleen, Marit, Kataleya, Savannah, Kevin, Hendrik, Martin, Emili, Maarja, Liise Rebeka, Lilian, Rasmus, Ulric, Johanna-Janeli, Kätlin, Annabel, Cristofer, Lisandra, Karola, Carmen-Sofia, Kaspar.
 Hõissa vastlad!!! Kui pika liu teie täna saite? Meil oli aastakümne pikim:)  Täname imetoredat Kuuksaare pererahvast ja  kelgukoeri! Pilte saab vaadata ja alla laadida siit:  https://drive.google.com/drive/folders/107R3yZOUrcwO3CGXYIRi0TW6w8vG6IdR?usp=sharing

Sõbrapäev

 Proovisime saada killukestki sellest elevusest pildile, mis reedel koolimajas valitses. Oli ju sõbrapäev....!!! Pilte saab vaadata siit:   https://drive.google.com/file/d/1RZxSALkptwxJGCVISwCfFf4zq7IXaMKu/view?usp=sharing