Otse põhisisu juurde

Õpetajate päev!

 Taaskord siis see päev, mil õpilased saavad tunde anda ning õpetajad oma rollist väljuda.  

Sel aastal said õpetajate päeval õpetajateks kandideerida  5.-7. klassi õpilased. Tunniplaan tuli välja selline: 


Tänud kõikidele noorõpetajatele, nii mõneski oli märgata õpetajaks olemise loomulikku annet. Eks näis:)
Päev algas meeleolukate spordivõistlustega 

ja pärast ainetunde osalesid kõik õpilased "Tunne oma kodukooli" viktoriinis. Kes tahab kodus ka proovida, siis seda saab teha siin: 
(kui tehniliselt hätta jääte, küsige lastelt abi, nemad oskavad:))

7. klassi õpilased sisustasid 2. vahetunni oma tänuavaldustega õpetajatele. Aitäh teile seitsmendikud selle mõtte ja selle teostuse eest! Lisaks valmis 7. klassi õpilaste osalusel ka videoklipp, mis aitab meil kõigil saada paremaks õpetajaks. Aitäh Karmen Sofia selle filmise eest! Video asub siin: https://drive.google.com/file/d/1GfhaMcFfU7-03Pj_y-69RjIbvPxgULCN/view?usp=sharing

Juubeliaastale kohaselt vaatame ka ajas tagasi ning Johanna Janeli ning Lilian käisid külas meie endisel direktoril Sirje Jõgiaasal. Intervjuud saab vaadata siin:  https://drive.google.com/file/d/15pQUp54BVHLlBJAhyi4YmqDfjc8ktDWc/view?usp=sharing
Aitäh Sirje selle vestluse eest!

Õpetaja tänutunnil tänati kõiki meie kooli töötajaid, sest meie jaoks on igaüks siin majas eeskuju, sõltumata ametinimetusest, seega ka õpetaja. Suure tänu ja aplausiga tunnustati Tartumaa aasta klassiõpetajat, õpetaja Annikatja  meie maja pikaajalisi töötajaid - 30 tööaastat täitus sel aastal LA õpetaja Ailal ja LA õpetaja abil Hellel, 20 aastat on panustanud Melliste Kooli  õpetaja Sirje, kokatädi Ly ja direktor Aile; tädi Valve on meie suureks sõbraks olnud juba 15 aastat ning õpetaja Tiina on meiega olnud 10 aastat. Sellised tööjuubelid, siis sel aastal. Aitäh teile, armsad!

No ja otseloomulikult ei suutnud õpetajad oma päeva niisama veeta, vaid pidid ikka millegagi hakkama saama. Vaadake siis millega:
Siinkohal suur tänu koostöö eest Melliste COOPile!


Aitäh teile, armsad õpilased ja kõik kolleegid, imelise päeva eest!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!