Otse põhisisu juurde

Õpetajate päev!

 Taaskord siis see päev, mil õpilased saavad tunde anda ning õpetajad oma rollist väljuda.  

Sel aastal said õpetajate päeval õpetajateks kandideerida  5.-7. klassi õpilased. Tunniplaan tuli välja selline: 


Tänud kõikidele noorõpetajatele, nii mõneski oli märgata õpetajaks olemise loomulikku annet. Eks näis:)
Päev algas meeleolukate spordivõistlustega 

ja pärast ainetunde osalesid kõik õpilased "Tunne oma kodukooli" viktoriinis. Kes tahab kodus ka proovida, siis seda saab teha siin: 
(kui tehniliselt hätta jääte, küsige lastelt abi, nemad oskavad:))

7. klassi õpilased sisustasid 2. vahetunni oma tänuavaldustega õpetajatele. Aitäh teile seitsmendikud selle mõtte ja selle teostuse eest! Lisaks valmis 7. klassi õpilaste osalusel ka videoklipp, mis aitab meil kõigil saada paremaks õpetajaks. Aitäh Karmen Sofia selle filmise eest! Video asub siin: https://drive.google.com/file/d/1GfhaMcFfU7-03Pj_y-69RjIbvPxgULCN/view?usp=sharing

Juubeliaastale kohaselt vaatame ka ajas tagasi ning Johanna Janeli ning Lilian käisid külas meie endisel direktoril Sirje Jõgiaasal. Intervjuud saab vaadata siin:  https://drive.google.com/file/d/15pQUp54BVHLlBJAhyi4YmqDfjc8ktDWc/view?usp=sharing
Aitäh Sirje selle vestluse eest!

Õpetaja tänutunnil tänati kõiki meie kooli töötajaid, sest meie jaoks on igaüks siin majas eeskuju, sõltumata ametinimetusest, seega ka õpetaja. Suure tänu ja aplausiga tunnustati Tartumaa aasta klassiõpetajat, õpetaja Annikatja  meie maja pikaajalisi töötajaid - 30 tööaastat täitus sel aastal LA õpetaja Ailal ja LA õpetaja abil Hellel, 20 aastat on panustanud Melliste Kooli  õpetaja Sirje, kokatädi Ly ja direktor Aile; tädi Valve on meie suureks sõbraks olnud juba 15 aastat ning õpetaja Tiina on meiega olnud 10 aastat. Sellised tööjuubelid, siis sel aastal. Aitäh teile, armsad!

No ja otseloomulikult ei suutnud õpetajad oma päeva niisama veeta, vaid pidid ikka millegagi hakkama saama. Vaadake siis millega:
Siinkohal suur tänu koostöö eest Melliste COOPile!


Aitäh teile, armsad õpilased ja kõik kolleegid, imelise päeva eest!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Meie kummardus!

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.