Otse põhisisu juurde

Melliste kooli õpilased olid taas võitmatud!


18.02 toimus Tartu maakonna "Tähelepanu, start" võistluste 2. etapp. 
Meie kooli õpilaste võistkond võitis kõik kavas olnud võistlused ja koju tuldi kahe etapi kokkuvõttes maakonna esimestena.
Edasi ootab nüüd meid vabariiklik poolfinaal Paides 18.märtsil ja kui sealt edasi pääseme, siis ka finaal Tartus 4 aprillil.

Võistklonna liikmed:

1. Ceitlyn-Riin Haljaste
2. Annabel Truss
3. Arin Osula
4. Hendrik Rannik
5. Kevin Jõesaar
6. Maarja Jagomäe
7. Emili Hass
8. Maribell Elisee Mardisalu
9. Kevin Solna
10. Kenert Sopp
11. Aleksander Arolepp
12. Johanna-Janeli Karjane
13. Desiree Hinto
14. Kätlin Ivandi
15. Cristofer Käiro
16. Ulric Lukk
17. Rasmus Suik
18. Karola Karu
19. Alice Kõiv
20. Romet Mõttus
21. Christian Sopp

Õpetajad Kristin Saua ja Kristel Tobreluts


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing