Otse põhisisu juurde

Tähelepanu, Start! Mellistes

Täna tehti algust 2.-5. klasside õpilaste teatevõistlusega "Tähelepanu, Start!". Maakondlik alagrupivõistlus toimus Mellistes. Võistlusele oli registreerunud 7 võistkonda, kellest viis võistlesid väikeste koolide (kuni 96 õpilast 2.-5.kl) ja kaks suurte koolide (üle 96 õpilase 2.-5.kl) arvestuses. Väikeste koolide arvestuses võistlesid Kambja, Vara, Melliste, Tabivere ja Alatskivi koolide võistkonnad. Suurte koolide arvestuse võistlesid Ülenurme ja Lähte koolide võistkonnad.
16-liikmelised võistkonnad läbisid kolm kombineeritud teatevõistlust. Igast teatevõistlusest andsid läbitud aeg ja karistussekundid kohapunktid, mille põhjal moodustusid pingeread.
Võistkondadel seisab uue aasta alguses ees veel II alagrupivõistlus, mille järel selguvad poolfinaali pääsenud suur ja väike kool.
Võõrustajad andsid külalisvõistkondadele esimese teatevõistlusega väikese edumaa, saades kirja kohapunktid, mis andsid kolmanda tulemuse. Järgmise kahe võistlusega olid meie õpilased aga kiiremad ja osavamad ning kõrgemad kohapunktid tagasid esimese alagrupivõistluse väikeste koolide võidu. Väga tihedalt olid punktidega meil kannul Tabivere ja Kambja koolide võistkonnad. Suurte koolide arvestuses Ülenurme Lähte võistkonnale võimalust ei andnud.
Kõik koolid olid väga tublid. Kindlasti andis tänane võistluspäev suure kogemuse ja palju teadmist, mida teiseks võistluspäevaks lihvida.
Meie kuuendikud, kes eelmisel aastal ise võistlejatena osalesid, said proovida veakohtunike tööd.
Kiitus korraldustiimile ja kohtunikele!Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing