Otse põhisisu juurde

Selgus parim võistkond rahvastepallis

13.12 toimusid Valgas Lõuna-Eesti finaalvõistlused rahvastepallis 1.-3. klassile.
Melliste poisid saavutasid 10 võistkonna seast 3. koha. Oma alagrupist pääseti 3.-ndana edasi ja võideti kõik vastasalagrupi edasipääsenud võistkonnad, sealhulgas ka võistluste võitjat Kivilinna kooli. Poiste mängud muutusid iga korraga aina paremaks.

Parima mängija tiitli pälvis Samuel Nuija.

Võistkond:

  1. Samuel Nuija                                   
  2. Kenert Sopp                           
  3. Kevin Solna                           
  4. Aleksander Arolepp                       
  5. Timmu Saat                           
  6. Hendrik Rannik                       
  7. Kevin Jõesaar                           
  8. Jan Erik Apuhtin          

Türdukutel nii hästi ei läinud, jäädi jagama 7.-8.-ndat kohta.

Õpetajad Kristel Tobreluts ja Kristin Saua


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing