Otse põhisisu juurde

Rahvastepalli finaalis 2. koht

Melliste tüdrukud saavutasid rahvastepallis 4.-5. kl  finaalvõistlustel teise koha!

21.11 toimisid Võru spordihallis lõppvõistlused rahvastepallis. Võistlemas olid Lõuna piirkonna oma maakondade võitjad (MAL tüdrukud saavutasid oktoobris maakonnas väikeste koolide arvestuses 1. koha).

Täna loositi Melliste b-alagruppi, kus võideti kõik vastased seisuga 2:0 (Põlva, Tõrva, Tartu Katoliku, Võru Kreutzwaldi). Edasi liiguti kohamänge mängima, kus võideti Valga ja Tartu Tamme. Võitmatuks jäid Ülenurme tüdrukud.

Liikmed: Alice Kõiv, Karola Karu, Lisandra Elming, Hanna Suik, Kätlin Ivandi, Johanna-Janeli Karjane, Emili Hass ja Maarja Jagomäe.

Parimaks mängijaks valiti Alice Kõiv.

Meie tüdrukud olid super tublid!

Kristel Tobreluts


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing