Otse põhisisu juurde

Palju õnne Eesti!

Täna oli eriline päev - Eesti sünnipäeva tähistamine. Leidsime üheskoos lastega, et Eestile on kõige parem sünnipäevakink tema inimesed - terved, rõõmsad ja loodust hoidvad. Kingime seda oma Eestile!
Tänast pidupäeva alustasime  Eesti-teemalise maastikumänguga (see oli laste enda idee) päikselises karguses. Ühel meelel leiti salakeele võti ja vastus: Hea on Eestis elada! Järgnenud aktusel kinkisid lapsed Eestile oma loomingu. See oli lihtsalt kirjeldamatu, kui suur kodumaa armastus nendest luuletustest, juttudest ja mõtetest välja kumas. Päeva naelaks sai muidugi tort, laste (suures osas poiste. Vaata pilti!) endi tehtud (juhendas õp. Anneli) ja täpselt selline - Eesti kujuga/pildidga, nagu nad ise olid soovinud.
Kui paljud muretsevad, et mis meie Eestist küll saab? Noored on ainult ekraanis ja ei huvitu millestki.  Meie vaidleme vastu! Meil on tegusad, rõõmsad, aktiivsed, abivalmid, targad noored. Eesti tulevik on hoitud! Elagu Eesti!
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

Kooliaasta läbi!

Ongi käes see kauaoodatud koolivaheaeg! Juhhuuu! Soovime teile ilusat suve, armsad õpilased! Rohkem pilte näete siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1UxQ_wsY0ekEgWZQGVSh0fMuKeSYND0jd?usp=sharing

Haridus- ja teadusminister kohtus Melliste Koolis presidendiga

Eelmisel reedel 27.05 astus Melliste Kooli uksest sisse E esti haridus- ja teadusminister  Liina Kersna, kes oli kohtuma tulnud meie õpilasesinduse presidendi Lukas Voldemariga.  Fotodel nähtav emotsioon reedab, et Lukas Voldemarile oli see ootamatu üllatus.  Rohkem pilte siin: https://drive.google.com/drive/folders/1dPfiXk-ZoF9Mx2wfnZg21Jw9DuxYgTRo?usp=sharing