Otse põhisisu juurde

Melliste rahvastepallurid olid edukad


19.02 osalesid Maakondlikel rahvastepalli meistrivõistlustel Lähtel meie kooli 1.-3. kl tüdrukute ja poiste võistkonnad.
Kokku oli võistkondi poistel 12 ja tüdrukutel 8. Poisid jäid oma alagrupis 5.-ndaks ja hiljem selgitati Võnnu kooliga 9.-10. koht, võideti ja lõpptulemuseks jäi 9. koht. Väikeste koolide arvestuses oldi 5.-ndad.

Poiste tiim: Samuel Nuija, Maarjo Boisen, Rasmus Suik, Kenert Sopp, Kevin Solna, Hendrik Rannik, Timmu Saat ja Kevin Jõesaar.

1. koht Konguta Kool
2. koht Sillaotsa Kool
3. koht Ülenurme G

Tüdrukutel läks paremini, kuigi kooli võistkonda oli raske kokku panna, sest õpilased olid haiged, kaasa võeti ka neid, kel pole varem võistluskogemust olnud. Oma alagrupp võideti suure edumaaga. 
1.-4. koha mängudes kaotati Luunjale, seega alles jäi võimalus saada 3. või 4. koht. Mäng Rannuga võideti ja tüdrukud saavutasid üldarvestuses 3. koha. Väikeste koolide hulgas oldi esimesed.
Tüdrukute tiim: Kätlin Ivandi, Johanna-Janeli Karjane, Desiree Hinto, Maribell Elisee Mardisalu, Maarja Jagomäe, Emili Hass, Kreeta Fischer, Sille Hani.

Piirkondlikele võistlustele saab edasi üldarvestuse kaks esimest kohta. Kuna Luunja tüdrukute võistkond loobus edasisest osalemisest, siis oodatakse Melliste tüdrukuid 7.03 Valga spordihalli.

1. koht Ülenurme G (meie võitsime neid oma alagrupis)
2. koht Luunja KK
3. koht Melliste AKL

Kiitus osalejatele ja pöidlad pihku!  
Kristel Tobreluts

Tüdrukute meeskond
Poiste meeskond (pildilt on puudu Hendrik ja Kenert)


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Melliste Koolis nalja ei mõisteta

 Melliste Koolis nalja ei mõisteta - kui e-koolis on teade, et koolikotiga kooli tulles saad märkuse, siis võtavad kõik õpilased ja ka õpetajad seda hoiatust täie tõsidusega ning tulevad kooli prügikasti, sahtli, poekorvi või hoopis aiakäruga. Koostöös mobiilside operaatoritega said õpetajad kõik eile sõnumi "Vaata, mis ma leidsin!", avades lisatud lingi saime ligipääsu õpetajate äratuse menüü sse, mille seadistasime 1h hilisemaks. Noh, natuke nalja peab ju saama! Sellest lähtuvalt jõudsid õpetajad täna tööle viimasel minutil ning riietevahetamiseks ei olnud pea kellelgi mahti.  Kui soovid meie tõsisest koolipäevast osa saada, siis vaata pilte siit:  https://drive.google.com/drive/folders/1-ScigWH51fWSUsA8CJqx6JAI8RSg7ZZ8?usp=sharing Ärge õpetaja Teale öelge:)

1. palgapäev

 Reedel said õpilased kätte oma esimesed tulemused sel õppeaastal.  On rõõm tõdeda, et üle poolte Melliste Kooli õpilaste õpitulemused on 1. trimestri lõpu seisuga head või väga head.    Südamest tänu kõikidele Melliste kooli õpilastele, peredele ja õpetajatele, töötajatele. On olnud imeline sügis, täis õppimist, koostööd ja üksteise toetamist. Aitäh!

Kooliaasta on hoos!

Uus kooliaasta on hoo sisse saanud - 1. klassi õpilased on kohanenud, 7. klass on õnnelik, et saab jätkata oma kodukoolis, koolirahu leping on sõlmitud, huviringid alustavad järkjärgult oma tegevusi, tarkus tuleb tarmukalt.  Direktor on meil sel aastal eriti lennukas - hea meeskond annab tiivad (või õhupallid) Teisi 1. septembri pilte saab näha siin:   https://drive.google.com/drive/folders/1IBxwbpPmI3GkkQbvn1DxKfTtrbjuwP2R?usp=sharing