Otse põhisisu juurde

Isadepäev

Laupäeval isaga teha võib kõike....... mitte ainult laupäeval ja mitte ainult isadepäeval! Et üheskoos tegutseda ja saabuvat isadepäeva tähistada, tulid paljud pered neljapäev õhtul Melliste Algkool-Lasteaeda. Teha oli siin tõepoolest palju.  Erinevad töötoad andsid aimu, millised on MALi selle õppeaasta prioriteedid. Meie selle aasta moto on: Väärtusta iseennast ja end ümbritsevat!
Õhtul kohtusime Eesti Kaitseliidu ja Naiskodukaitsega, õppisime Jänku-Jussiga prügi sorteerima, sukeldusime robotite maailma ja lapsed näitasid lastevanematele, kuidas me igapäevaselt roboteid õppetöös kasutame, mängisime Lotte loodusmängu ja koksisime naelapilti ning isad said võistelda kruvimises. Kruvimise 5 parimat olid parmusjärjestuses: Kerdi isa Peeter, Telle isa Maidu, Raiki ja Oliveri isa Janar, Mariti isa Timo ning Maria ja Kaspari isa Mati. Kokku osales 21 isa. Ainuke julge ema, kes osales kruvimisvõistlusel oli Raili-Oliveri ema Katri. APLAUS!!!!
Loomulikult oli avatud ka kohvik.

Täname kõiki korraldajaid ja osalejaid! Rõõmsate kohtumisteni!

Fotomeenutusi saab kaeda siit: https://drive.google.com/drive/folders/16E7Hw3VSoAhA600Q0iKx3_d3TFVKtjPv?usp=sharing


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Tartumaa haridustöötajate pidulik tänuüritus

 Melliste Koolil on taas põhjust rõõmu ja uhkust tunda. Täna tunnustati Tartu Ülikooli aulas meie õpetajaid ja nende tegemisi. Tartumaa aasta klassiõpetaja laureaat Pille Saan Tartumaa aasta haridustegu 2023  " Kolme kooli ESFi Klass+ ühisprojekt  ”Nutikas digipööre” , Luunja Keskkool, Melliste Kool ja  Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool" Ühisprojekti juhtisid Tea Hermann ja Meeri Sellik. Koordinaatoriteks koolides olid Annika Apuhtin, Britta Sims, Eliise Joonas ja Rainer Lanemann.

Sõbrapäev meie koolis!

 Sel aastal oli meil sõbrapäev jaotatud kaheks. Hommiku poolikul toimus meie koolis valla kolme kooli ühisüritus, kus 1.- 4.kl õpilased tantsisid diskol . Suurematele klassidele korraldas sõbrapäeva tegevused 6. klass. Hommikul jagasid nad kõigile õpilastele ja koolipersonalile südamekleepsud, mis olid nummerdatud. Vahetundides said kõik otsida sama numbriga paarilist, kellega fotonurgas pilti teha. Pildid jäädvustas õpilasesinduse asepresident Johanna-Janeli, teda abistas Lilian, kes on samuti õpilasesinduse liige. Pildid leiad 👉  https://drive.google.com/drive/folders/1mLw3v-7Tcv_vS5opni8twmVDVe9nf9R_?usp=sharing   6. klass valmistas kõigile õpilastele sõbrapäevakaardid ja see, kes ei leidnud üles oma paarilist, sai pildi teha koos 6. klassi õpilastega. 5. tunni ajal toimus 5.-9. klassi õpilastele sõbrapäeva disko. Diskori puldis olid Rasmus, Kaspar ja Cristofer. Suur aitäh, 6.klassi juhatajale Tiinale ja kõigile teistele abilistele.
  Esimene trimester sellest õppeaastast on läbitud. Kõik õpilased said täna kätte oma töö tulemuse ehk tunnistuse. Palju õnne kõigile tublidele õpilastele ja palju õpihimu ja tegutsemisrõõmu järgmiseks trimestriks.